Vaky pre bábätká

Katalóg

Dostupnosť
Výrobca

Vaky pre bábätká 7 produkty

 • 22,30 €

  Španielsky dekový vak s obrázkom žirafkya zebričky. Vak môžete rozložiť a použiť ako deku alebo podložku. Materiál je nádherne jemný a mäkkučký. Vpredu zapínanie na zips, rozmer 80x90 cm. Ochráni Vaše bábätko pred zimou v chladnejších dňoch. V ponuke viac farieb. Vak nemá otvory pre bezpečnostné pásy.

 • 21,50 €

  Španielsky dekový vak s obrázkom žirafy a macka. Vak môžete rozložiť a použiť ako deku alebo podložku. Materiál je nádherne jemný a mäkkučký. Vpredu zapínanie na zips, rozmer 80x90 cm. Ochráni Vaše bábätko pred zimou v chladnejších dňoch. V ponuke viac farieb. Vak nemá otvory pre bezpečnostné pásy.

 • 21,50 €

  Španielsky dekový vak s obrázkom medvedíkov a nápsiom "So happy together". Vak môžete rozložiť a použiť ako deku alebo podložku. Materiál je nádherne jemný a mäkkučký. Vpredu zapínanie na zips, rozmer 80x90 cm. Ochráni Vaše bábätko pred zimou v chladnejších dňoch. V ponuke viac farieb. Vak nemá otvory pre bezpečnostné pásy.

 • 21,60 €

  Španielsky dekový vak s obrázkom medvedíkov na hojdačke. Vak môžete rozložiť a použiť ako deku alebo podložku. Materiál je nádherne jemný a mäkkučký. Vpredu zapínanie na zips, rozmer 80x90 cm. Ochráni Vaše bábätko pred zimou v chladnejších dňoch. V ponuke viac farieb. Vak nemá otvory pre bezpečnostné pásy.

 • 21,60 €

  Španielsky dekový vak s obrázkom sediacich medvedíkov. Vak môžete rozložiť a použiť ako deku alebo podložku. Materiál je nádherne jemný a mäkkučký. Vpredu zapínanie na zips, rozmer 80x90 cm. Ochráni Vaše bábätko pred zimou v chladnejších dňoch. V ponuke viac farieb. Vak nemá otvory pre bezpečnostné pásy.

 • 21,60 €

  Španielsky dekový vak s obrázkom mackov s balónmi. Vak môžete rozložiť a použiť ako deku alebo podložku. Materiál je nádherne jemný a mäkkučký. Vpredu zapínanie na zips, rozmer 80x90 cm. Ochráni Vaše bábätko pred zimou v chladnejších dňoch. V ponuke viac farieb. Vak nemá otvory pre bezpečnostné pásy.

 • 22,70 €

  Španielsky dekový vak rozložiteľný na prikrývku, pripravený do autosedačky s otvormi pre bezpečnostné pásy. Vak je nádherne jemný a mäkkučký. Vpredu zapínanie na zips, rozmer 80x90 cm. Ochráni Vaše bábätko pred zimou v chladnejších dňoch. Upozornenie: fotografie sú len ilustračné, vzory vakov (potlač) sa obmieňajú. Garantujeme len farbu vaku, nie...

Zobraziť 1 - 7 z 7 položiek
TOP