Vložky do kočíka

Katalóg

Dostupnosť
Výrobca

Vložky do kočíka 16 produkty

na stranu
 • - 10%
  9,28 € 10,30 €

  Obojstranná vložka, vhodná do hlbokej vaničky kočíka, športového kočíka aj autosedačky. Chráni originálny poťah pred zašpinením. Letná strana zabráni poteniu a zimná strana zahreje. Rozmery: 65 cm x 45 cm (v najširšom mieste). Materiál: letná strana 100% bavlna, zimná strana fleece s úpravou proti žmolkovaniu, výplň: protialergické rúno.

 • 16,40 €

  Univerzálna vystužená podložka - vložka do kočíka alebo autosedačky. Obojstranné použitie - zimná a letná strana (dva druhy materiálu). Môže sa použiť aj do jedálenských stoličiek na pokrytie originálneho, umývateľného čalúnenia, ktoré nie je pre pokožku dieťaťa príjemné. Prevedenie hnedá / LÍŠKY hnedé.

 • 16,40 €

  Univerzálna vystužená podložka - vložka do kočíka alebo autosedačky. Obojstranné použitie - zimná a letná strana (dva druhy materiálu). Môže sa použiť aj do jedálenských stoličiek na pokrytie originálneho, umývateľného čalúnenia, ktoré nie je pre pokožku dieťaťa príjemné. Prevedenie čierna / LÍŠKY šedé.

 • 14,50 €

  Univerzálna vystužená podložka - vložka do kočíka alebo autosedačky. Obojstranné použitie - zimná a letná strana (dva druhy materiálu). Môže sa použiť aj do jedálenských stoličiek na pokrytie originálneho, umývateľného čalúnenia, ktoré nie je pre pokožku dieťaťa príjemné. Prevedenie fuchsia / KVET fuchsia.

 • 14,50 €

  Univerzálna vystužená podložka - vložka do kočíka alebo autosedačky. Obojstranné použitie - zimná a letná strana (dva druhy materiálu). Môže sa použiť aj do jedálenských stoličiek na pokrytie originálneho, umývateľného čalúnenia, ktoré nie je pre pokožku dieťaťa príjemné. Prevedenie čierna / KVET čierny.

 • 14,50 €

  Univerzálna vystužená podložka - vložka do kočíka alebo autosedačky. Obojstranné použitie - zimná a letná strana (dva druhy materiálu). Môže sa použiť aj do jedálenských stoličiek na pokrytie originálneho, umývateľného čalúnenia, ktoré nie je pre pokožku dieťaťa príjemné. Prevedenie aqua / KVET aqua.

 • 14,10 €

  Univerzálna vystužená podložka - vložka do kočíka alebo autosedačky. Obojstranné použitie - zimná a letná strana (dva druhy materiálu). Môže sa použiť aj do jedálenských stoličiek na pokrytie originálneho, umývateľného čalúnenia, ktoré nie je pre pokožku dieťaťa príjemné. Prevedenie sv.žltá / sv.žltá.

 • 14,10 €

  Univerzálna vystužená podložka - vložka do kočíka alebo autosedačky. Obojstranné použitie - zimná a letná strana (dva druhy materiálu). Môže sa použiť aj do jedálenských stoličiek na pokrytie originálneho, umývateľného čalúnenia, ktoré nie je pre pokožku dieťaťa príjemné. Prevedenie sv.šedá / sv.šedá.

 • 14,10 €

  Univerzálna vystužená podložka - vložka do kočíka alebo autosedačky. Obojstranné použitie - zimná a letná strana (dva druhy materiálu). Môže sa použiť aj do jedálenských stoličiek na pokrytie originálneho, umývateľného čalúnenia, ktoré nie je pre pokožku dieťaťa príjemné. Prevedenie sv.modrá / tm.modrá.

 • 14,10 €

  Univerzálna vystužená podložka - vložka do kočíka alebo autosedačky. Obojstranné použitie - zimná a letná strana (dva druhy materiálu). Môže sa použiť aj do jedálenských stoličiek na pokrytie originálneho, umývateľného čalúnenia, ktoré nie je pre pokožku dieťaťa príjemné. Prevedenie ružová / ružová.

 • 14,10 €

  Univerzálna vystužená podložka - vložka do kočíka alebo autosedačky. Obojstranné použitie - zimná a letná strana (dva druhy materiálu). Môže sa použiť aj do jedálenských stoličiek na pokrytie originálneho, umývateľného čalúnenia, ktoré nie je pre pokožku dieťaťa príjemné. Prevedenie limetka / limetka.

 • 14,10 €

  Univerzálna vystužená podložka - vložka do kočíka alebo autosedačky. Obojstranné použitie - zimná a letná strana (dva druhy materiálu). Môže sa použiť aj do jedálenských stoličiek na pokrytie originálneho, umývateľného čalúnenia, ktoré nie je pre pokožku dieťaťa príjemné. Prevedenie hnedá / béžová.

Zobraziť 1 - 12 z 16 položiek
TOP