PRE MAMIČKY A TEHUĽKY

Katalóg

Dostupnosť
Výrobca
Kolekcia

Akčná ponuka

PRE MAMIČKY A TEHUĽKY 

na stranu
 • 13,90 €

  Multifunkčný vankúš na dojčenie Medvedíky béžové, praktická pomôcka pre tehotné a dojčiace ženy. Môže slúžiť ako podložka pod nohy, počas dojčenia pomáha nájsť si pohodlnú pozíciu, ideálny aj na polohovanie bábätka v čase, keď začína sedieť. Náplň antialergické duté vlákno, rozmer 60x46 cm. Možno objednať ďalšie doplnky (viď Príslušenstvo).

 • 13,90 €

  Multifunkčný vankúš na dojčenie Medvedíky nebeské, praktická pomôcka pre tehotné a dojčiace ženy. Môže slúžiť ako podložka pod nohy, počas dojčenia pomáha nájsť si pohodlnú pozíciu, ideálny aj na polohovanie bábätka v čase, keď začína sedieť. Náplň antialergické duté vlákno, rozmer 60x46 cm. Možno objednať ďalšie doplnky (viď Príslušenstvo).

 • 13,90 €

  Multifunkčný vankúš na dojčenie Medvedíky morské, praktická pomôcka pre tehotné a dojčiace ženy. Môže slúžiť ako podložka pod nohy, počas dojčenia pomáha nájsť si pohodlnú pozíciu, ideálny aj na polohovanie bábätka v čase, keď začína sedieť. Náplň antialergické duté vlákno, rozmer 60x46 cm. Možno objednať ďalšie doplnky (viď Príslušenstvo).

 • 13,90 €

  Multifunkčný vankúš na dojčenie Kozmos, praktická pomôcka pre tehotné a dojčiace ženy. Môže slúžiť ako podložka pod nohy, počas dojčenia pomáha nájsť si pohodlnú pozíciu, ideálny aj na polohovanie bábätka v čase, keď začína sedieť. Náplň antialergické duté vlákno, rozmer 60x46 cm. Možno objednať ďalšie doplnky (viď Príslušenstvo).

 • 13,90 €

  Multifunkčný vankúš na dojčenie Súhvezdie ružové, praktická pomôcka pre tehotné a dojčiace ženy. Môže slúžiť ako podložka pod nohy, počas dojčenia pomáha nájsť si pohodlnú pozíciu, ideálny aj na polohovanie bábätka v čase, keď začína sedieť. Náplň antialergické duté vlákno, rozmer 60x46 cm. Možno objednať ďalšie doplnky (viď Príslušenstvo).

 • 13,90 €

  Multifunkčný vankúš na dojčenie Súhvezdie modré, praktická pomôcka pre tehotné a dojčiace ženy. Môže slúžiť ako podložka pod nohy, počas dojčenia pomáha nájsť si pohodlnú pozíciu, ideálny aj na polohovanie bábätka v čase, keď začína sedieť. Náplň antialergické duté vlákno, rozmer 60x46 cm. Možno objednať ďalšie doplnky (viď Príslušenstvo).

 • 13,90 €

  Multifunkčný vankúš na dojčenie Balóniky nebeské, praktická pomôcka pre tehotné a dojčiace ženy. Môže slúžiť ako podložka pod nohy, počas dojčenia pomáha nájsť si pohodlnú pozíciu, ideálny aj na polohovanie bábätka v čase, keď začína sedieť. Náplň antialergické duté vlákno, rozmer 60x46 cm. Možno objednať ďalšie doplnky (viď Príslušenstvo).

 • 13,90 €

  Multifunkčný vankúš na dojčenie Balóniky ružové, praktická pomôcka pre tehotné a dojčiace ženy. Môže slúžiť ako podložka pod nohy, počas dojčenia pomáha nájsť si pohodlnú pozíciu, ideálny aj na polohovanie bábätka v čase, keď začína sedieť. Náplň antialergické duté vlákno, rozmer 60x46 cm. Možno objednať ďalšie doplnky (viď Príslušenstvo).

 • 13,90 €

  Multifunkčný vankúš na dojčenie Pastelové srdiečka, praktická pomôcka pre tehotné a dojčiace ženy. Môže slúžiť ako podložka pod nohy, počas dojčenia pomáha nájsť si pohodlnú pozíciu, ideálny aj na polohovanie bábätka v čase, keď začína sedieť. Náplň antialergické duté vlákno, rozmer 60x46 cm. Možno objednať ďalšie doplnky (viď Príslušenstvo).

 • 13,90 €

  Multifunkčný vankúš na dojčenie Ružová záhrada, praktická pomôcka pre tehotné a dojčiace ženy. Môže slúžiť ako podložka pod nohy, počas dojčenia pomáha nájsť si pohodlnú pozíciu, ideálny aj na polohovanie bábätka v čase, keď začína sedieť. Náplň antialergické duté vlákno, rozmer 60x46 cm. Možno objednať ďalšie doplnky (viď Príslušenstvo).

 • 13,90 €

  Multifunkčný vankúš na dojčenie Zvieratká, praktická pomôcka pre tehotné a dojčiace ženy. Môže slúžiť ako podložka pod nohy, počas dojčenia pomáha nájsť si pohodlnú pozíciu, ideálny aj na polohovanie bábätka v čase, keď začína sedieť. Náplň antialergické duté vlákno, rozmer 60x46 cm. Možno objednať ďalšie doplnky (viď Príslušenstvo).

 • 13,90 €

  Multifunkčný vankúš na dojčenie Zajačiky biele, praktická pomôcka pre tehotné a dojčiace ženy. Môže slúžiť ako podložka pod nohy, počas dojčenia pomáha nájsť si pohodlnú pozíciu, ideálny aj na polohovanie bábätka v čase, keď začína sedieť. Náplň antialergické duté vlákno, rozmer 60x46 cm. Možno objednať ďalšie doplnky (viď Príslušenstvo).

Zobraziť 1 - 12 z 128 položiek
TOP